PÜSITELLIMUS

Nautige igakuist pakkumist Premium Itaalia kohvist: Telli Mugav ja tänuväärne GoCaffe kogemus

PÜSITELLIMUS

Nautige igakuist pakkumist Premium Itaalia kohvist: Telli Mugav ja tänuväärne GoCaffe kogemus

Hommikul sattusid juhuslikult ebameeldiva üllatuse osaliseks - kohv sai otsa! Kuidas jätkata päeva heas tujus ilma mõnusa soojendava kohvitassikeseta?

Päev ei tundu enam nii helge… Kui te vormistate GoCaffe kohvi püsitellimuse, siis sellist tobedat olukorda teiega kunagi ei juhtu!

Lihtne ja mugav tellimisteenus: valite kohvi, valite aja ning me täiendame teie kohvivarusid täpselt ja ajakava kohaselt, et igal sobival hetkel oleks käepärast aroomikas tass Itaalia lemmikkohvi.

Безымянный 1 Монтажная область 1
1.

Kodu jaoks

Te ei pea vaevama oma pead selle üle, kas peab kodus oma kohvivarusid lähiajal täiendama või veel mitte.

2.

Kontori jaoks

Teie koos kolleegidega ei pea kannatama ilma lemmikkohvita ühtegi tööpäeva.

3.

Sõpradele ja lähedastele

Teie ema armastab kohvi? Näidake talle oma hoolitsust läbi püsitellimuse vormistamise, et ta köök oleks alati varustatud kvaliteetse kohviga. Tähelepanu ja hoolivus on parim, mida saame oma lähedastele kinkida..

Vormistades GoCaffe püsitellimuse saate valida oma lemmikkohvisordi regulaarse kohaletoimetamise koju või kontorisse. On võimalus ka hellitada ennast „üllatuse” tellimuspaketiga, kus tutvustame teile kogu oma sortimenti, tuues määratud tähtajaks kohale erinevaid kohvisorte. Kõike läbi maitstes saate igal ajal teha valiku ning jääda ühe lemmikkohvi juurde või siis jätkata oma elu mitmekesistamist, saades regulaarselt uusi kohvisorte. GoCaffe kliendid saavad pidevalt eksklusiivseid pakkumisi, kingitusi ja soodustusi - meile meeldib tuua neratusi. Tellige praegu ja nautige iga päev parimat Itaalia kohvi!

assorted-coffee-cups-textured-background (1)-01124124sdfaa-01

EE TULEME MEIE VIDEOBLOGIST

Play Video

Torrefazione Goriziana

EE Avasta enda jaoks Torrefazione Goriziana tehases valmistatud kohvi maagia. Kutsume teid väikesele ekskursioonile, mis võimaldab teil oma silmaga kogeda erakordset kohvivalmistamise kunsti, mis saab alguse kohvioast ning lõpptulemus on nauditav kohvitassis. Iga kohvitass on rikastatud meie kire ja kogemusega, mida soovime ka teiega jagada.

Play Video

Go Caffè Black Selection

Meie Go Caffè Black Selection blend pälvis maineka auhinna Rahvusvaheliselt LIAC Kohviassotsiatsioonilt - 3 tärni, tulemusega 92,5 punkti. Torrefazione Goriziana eesmärgiks on garanteerida oma klientidele eksklusiivne toodang, kõrge kvaliteet ja lihtsalt suurepärane Itaalia kohv.

kohvi tellimused