GORIZIANA EESTI OÜ

Registrikood 14387468

P.Pinna 19-52 13615, Tallinn, Eesti

+372 55969637

info@gocaffe.ee

 

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

1. ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Isikuandmed on andmed, mida Go Caffe kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

Kontaktandmete (sh teie nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel

Veebilehe kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes (e-pood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi ja telefoninumbrit)

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Go Caffe uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Go Caffe avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Go Caffe teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.
Kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebilehel „Kontohalduse“ alas.

2. ISIKUANDMETE KAITSE

Go Caffe rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

3. TURVALISUS

Kõik Go Caffe e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

 

4. GOOGLE VÕI FACEBOOKI KONTOGA SISSELOGIMISEL KOGUTUD ANDMED

 
Google või Facebooki kaudu sisse logides saame vastava keskkonna käest sisselogimiseks vajalikud andmed (kasutaja ID, e-post, teie nimi), mis on vajalikud, et siduda teie konto Go Caffe’i e-poe kasutajaga. Nii on tagatud mugav ja turvaline sisse logimine ning ostude sooritamine e-poes info@gocaffe.ee.
 

5. PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@gocaffe.ee

Last updated on 22/03/2023